Najczęściej zadawane pytania

Serwery - Dlaczego muszę wykupić serwer?

Posiadając serwer utrzymujemy w nim dane, pliki, aplikacje dzięki którym możemy wyświetlać naszą stronę WWW w przeglądarce internetowej.

Serwery - Co to jest serwer?

Aby bardziej przybliżyć państwu rolę serwera, przyrównajmy go do telefonu komórkowego. Posiadając telefon przechowujemy w nim sms-y, zdjęcia czy też nakręcone filmiki wideo. Reasumując więc, serwer jest pewnego rodzaju nośnikiem danych, do których mamy bezpośredni dostęp. Na podobnej funkcjonalności oparto SERWERY, które są pojemnymi, wirtualnymi nośnikami informacji, danych, plików, a dzięki którym możemy wyświetlać naszą stronę WWW w przeglądarce internetowej.

Serwery - Jakie parametry ma moj serwer?

Wszystko uzależnione jest od abonamentu, który został wykupiony. Wykaz podstawowych parametrów uzyskasz klikając w serwery.

Serwery - Jak połączyć się z serwerem FTP?

Uzależnione jest to od rodzaju Klienta FTP z którego korzystasz. Zazwyczaj należy podać host serwera, nazwę serwera oraz hasło dostępowe. Wszystkie te informacje znajdziesz w mailu aktywującym serwer.

Serwery - Kto może zostać partnerem Logi.pl?

Firma Logi.pl chętnie nawiąże stałą współpracę z interaktywnymi agencjami reklamowymi, firmami zajmującymi się tworzeniem aplikacji webowych. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami oraz warunkami partnerskimi napisz do nas.